Priză WiFi inteligentă pentru exterior, impermeabilă IP44, telecomandă wireless prin aplicație
Despre acest articol
•【Utilizare în exterior】: Carcasă rezistentă la intemperii IP44. Ideală pentru grădină, curte, bucătărie, baie, verandă, balcon, garaj, subsol, terasă sau grătar electric, aspersoare, mașină de spălat, brad de Crăciun, iluminat peisagistic, fântâni, lămpi, pompe și alte aparate electrice de interior sau exterior etc.
•【Telecomandă și control vocal】: Porniți sau opriți aparatele electronice de oriunde cu ajutorul smartphone-ului utilizând aplicația HBN Smart sau pur și simplu prin transmiterea comenzilor vocale către Amazon Alexa sau Google Home Assistant. Nu este necesar un hub
•【Monitorizare și programare energie】Monitorizare și programare energie: Monitorizați fiecare consum al dispozitivelor dvs. plug-in și setați temporizatoare și programări pentru a evita risipa de lămpi, ventilator, umidificator, luminițe de Crăciun etc.
Specificații
| Articol | Priză inteligentă de exterior ODM europeană |
| Nr. model | OSP10 |
| Putere | AC 100~240V |
| Curent nominal | 10A sau 16A |
| Putere maximă de sarcină | 2400W sau 3840W |
| Frecvență de intrare | 50/60Hz |
| Standard fără fir | WIFI 802.11 b/g/n |
| Consum de energie wireless: | ≤0,8W |
| Dimensiune | 60 (L) * 50 (l) * 86,7 (Î) mm |
| Frecvență wireless | 2.4G |
| Poate avea funcție de monitorizare a energiei |
Aplicație
✤ Monitorizarea consumului de energie
Vizualizați un istoric detaliat alPriză Wifi exterioară ODM„consumul de energie al acestuia în orice moment în aplicația Tuya.
✤ Setare temporizator în aplicație
✤ Design de primăvară
Închiderea automată este mai convenabilă
✤ Culoarea poate fi selectată liber
Potrivit pentru priză de tip francez
✤ Echipamente speciale
Priză inteligentă WifiPoate fi utilizat cu diverse dispozitive, inclusiv iluminat exterior, scule electrice, sisteme audio, echipamente pentru piscină, echipamente de camping, echipamente de pescuit și camere de securitate.
asistență de service
Operatorul nostru vă va răspunde la informațiile dumneavoastră în termen de 24 de ore! Notă: Vă rugăm să vă asigurați că aveți o conexiune WLAN de 2,4 GHz înainte de a cumpăra. Acest produs nu acceptă rețele Wi-Fi de 5 GHz. Dacă conexiunea eșuează în „modul AP”, vă rugăm să verificați dacă routerul este un WLAN dual band.





