Prelungitor inteligent Tuya EU 16A cu protecție la supratensiune, 3 prize CA și 2 porturi USB, cu temporizator programat
Despre acest articol
• 3Prize inteligenteControlează independent 3 prize inteligente și încarcă 2 dispozitive cu funcție încorporatăporturi USBIdeal pentru controlul dispozitivelor electronice din casă, birou sau mică afacere.
•Protecție la supratensiune: EUProtecția certificată la supratensiune protejează dispozitivele electronice sensibile de supratensiuni bruște care pot apărea în timpul furtunilor și pot provoca daune ireparabile.
Specificații
| Nr. model: | P2-EU |
| Tensiune nominală | 100~250V |
| Curent nominal | 10A sau 16A |
| Putere maximă de sarcină | 2400W (10A) sau 3840W (16A) |
| USB dublu | 2xUSB-A |
| 2 ieșiri USB | 5V–2.1A (fiecare) / Ieșire totală 5V–2.1A |
| Materialul produsului | Material PC ignifug V0 |
| Culoarea produsului | Alb |
| Dimensiune | 260,5 (L) * 56 (l) * 46,3 (A) mm |
| Frecvență wireless | 2.4G |
| Standard fără fir | IEEE 802.11 b/g/n |
Aplicație
✤ Setare program și numărătoare inversă
Puteți porni/opri alimentarea conform propriului program sau puteți seta o numărătoare inversă pentru pornire/oprire de la 1 minut la 60 de minute prin intermediul aplicației.
✤ Cu material sigur
✤Prelungitor inteligent multifuncțional 5 în 1
Acceptă încărcarea simultană a mai multor dispozitive. Cu 2 porturi de încărcare USB-A, încărcarea simultană se face în timp ce celălalt dispozitiv este conectat la priză.
✤Telecomandă
Aplicația controlează și monitorizează prizele de acasă de oriunde. Îți oferă o locuință mai sigură și mai economică.
✤ Control vocal
Acest produs este compatibil cu Amazon Alexa și Google Home. Le puteți comanda prin intermediul vocii pentru a porni/opri alimentarea.
Asistență service
Serviciu online pre-vânzare, serviciu de vânzare, serviciu post-vânzare 7 zile pe săptămână
Garanție de 1 an






