Prize inteligente de perete Tuya WiFi cu 2 porturi USB, tip A + tip C, ștecher UE de 10A sau 16A
Despre acest articol
Acest Wi-Fii culoarepriză de perete este cu 2 USB -special cu port de încărcare de tip C, suportă control vocal / respectiv control / setare program / control de la distanță prin aplicație / partajare, foarte ușor, convenabil și sigur de utilizat.
Specificații
| Nr. model: | WSPU16 / WSGU16 |
| Tensiune nominală | 100~250V |
| Curent nominal | 10A sau 16A |
| Putere maximă de sarcină | 2400W (10A) sau 3840W (16A) |
| USB dublu | 1xUSB-A + 1xUSB-Tip C |
| 2 ieșiri USB | 5V–2.0A (fiecare) / Ieșire totală 5V–2.0A |
| Materialul produsului | PC sau PC + ramă din sticlă securizată |
| Culoarea produsului | Alb sau negru |
| Dimensiune | 86 (L) * 86 (l) * 50 (aproximativ) mm |
| Frecvență wireless | 2.4G |
| Standard fără fir | IEEE 802.11 b/g/n |
Aplicație
✤ Control vocal
AcestPrize inteligente de perete europeneeste compatibil cu Amazon Alexa și Google Home. Le puteți comanda prin intermediul vocii pentru a porni/opri alimentarea.
✤ Setarea orei
Puteți porni/opri alimentarea conform propriului program sau puteți seta o numărătoare inversă pentru pornire/oprire de la 1 minut la 60 de minute prin intermediul aplicației.
✤Telecomandă
Aplicația controlează și monitorizează-țiPriză de perete ODM UEde oriunde. Vă oferă o casă mai sigură și mai economică.
✤ Partajare inteligentă
✤Seif
Asistență service
Serviciu online pre-vânzare, serviciu de vânzare, serviciu post-vânzare 7 zile pe săptămână
Garanție de 1 an








