Priză inteligentă de perete Tuya WiFi cu contor de energie, ramă pentru PC sau sticlă securizată, ștecher UE
Despre acest articol
Acest WiFipriză inteligentă de pereteeste cuconsum de energie, suportă control vocal / respectiv control / setare program / control de la distanță prin aplicație / partajare, foarte ușor, convenabil și sigur de utilizat.
• Monitorizare ultra-precisă a energiei:Prize inteligente de peretemăsoară consumul de energie al dispozitivelor și aparatelor cu o precizie de 0,1% și oferă date despre energie și costuri cu ajutorul unor grafice interactive pe oră, zi, lună sau an, astfel încât să puteți lua decizii mai inteligente privind utilizarea energiei.
Specificații
| Nr. model: | WSP16 / WSG16 |
| Tensiune nominală | 100~250V |
| Curent nominal | 10A sau 16A |
| Putere maximă de sarcină | 2400W (10A) sau 3840W (16A) |
| Consum de energie | Da |
| Materialul produsului | PC sau PC + ramă din sticlă securizată |
| Culoarea produsului | Alb sau negru |
| Dimensiune | 86 (L) * 86 (l) * 50 (aproximativ) mm |
| Frecvență wireless | 2.4G |
| Standard fără fir | IEEE 802.11 b/g/n |
Aplicație
✤Telecomandă
Odată ce al tăuPrize de perete WifiDacă priza este conectată cu succes, puteți controla aparatele electrice de oriunde prin aplicație, chiar dacă nu sunteți acasă. De asemenea, puteți schimba numele prizei după cum doriți.
✤ Partajare inteligentă
Partajați dispozitivul cu membrul familiei sau cu prietenii
✤ Seif
✤ Setarea orei
Puteți porni/opri alimentarea conform propriului program sau puteți seta o numărătoare inversă pentru pornire/oprire de la 1 minut la 60 de minute prin intermediul aplicației.
✤ Control vocal
AcestPriză Wifi în pereteeste compatibil cu Amazon Alexa și Google Home. Le puteți comanda prin intermediul vocii pentru a porni/opri alimentarea.
Asistență service
Operatorul nostru vă va răspunde la informațiile dumneavoastră în termen de 24 de ore! Notă: Vă rugăm să vă asigurați că aveți o conexiune WLAN de 2,4 GHz înainte de a cumpăra. Acest produs nu acceptă rețele Wi-Fi de 5 GHz. Dacă conexiunea eșuează în „modul AP”, vă rugăm să verificați dacă routerul este un WLAN dual band.
Serviciu online pre-vânzare, serviciu de vânzare, serviciu post-vânzare 7 zile pe săptămână
Garanție de 1 an








