Bandă luminoasă inteligentă Tuya WiFi RGB / RGBW LED, RGB+Alb cald sau rece
Despre acest articol
• Bandă luminoasă cu LED-uri 5050 RGBW Cantitate LED: 60 LED-uri/m, 300 LED-uri/rolă (150 buc)LED-uri RGBși 150 LED-uri albe). Temperatura de culoare alb rece este de 6000K-6500K. Puterea este de 6W/m pentru alb rece, super strălucitor. Această bandă luminoasă cu LED-uri RGBW 5050 este...IP44
• Lungimea standard a benzilor LED pentru fiecare rolă: 5 m per rolă, poate fi personalizată la 2 m sau 3 m; lățimea FPCB este de 10 mm. Culoarea PCB-ului este albă. Conectori cu 5 PIN la două capete pentru RGBW și conectori cu 4 PIN la două capete pentru RGB, permit conectarea ușoară a benzilor LED în serie.
• Benzile luminoase LED 5050 RGB / RGBW funcționează cu SmartRGBW / RGBWControler, puteți controla benzile luminoase prin Google Home/Amazon Alexa/IFTTT; Doar o simplă instrucțiune vocală pentru a controla luminile; Controlați schimbarea culorii luminii, luminozitatea, modul de iluminare prin aplicația telefonului oricând și oriunde.
• Sigur de utilizat. Tensiunea de funcționare este12V.căldură extrem de scăzută. Este ușor de atins și sigur pentru copii.
Specificații
| Nr. model: | C10 |
| Tensiune nominală | CC 9-12V |
| Controler inteligent | RGB/RGBW/RGBCCT |
| Putere maximă de sarcină | Max. 144W |
| Adaptor de alimentare | DC 12V / 1A sau 2A cu cablu de 1,5 metri |
| Materialul produsului | PC Plastic |
| Culoarea produsului | Alb |
| Funcţie | 16 milioane de opțiuni de culoare, cu funcție muzicală |
| Bandă luminoasă | Benzi luminoase LED de 2, 3 sau 5 metri cu LED-uri RGB 5050 + LED-uri alb rece 5050 Bandă IP65 acoperită cu PU, cu lățime de 10 mm, cu bandă dublu adezivă 3M pe spate |
| Frecvență wireless | 2.4G |
| Standard fără fir | IEEE 802.11 b/g/n |
✤ Telecomandă prin aplicație
Folosind smartphone-ul sau tableta, controlați de la distanță banda luminoasă inteligentă WiFi RGBW cu aplicația gratuită Smart Life sau Tuya Smart, de oriunde și oricând.
✤ 16 milioane de culori
Puteți schimba culorile, regla luminozitatea și alege mai multe moduri de iluminare prin intermediul aplicației.
✤ Sincronizare cu muzica
Sincronizarea luminilor LED de pe terasă cu muzica preferată în timp ce vă relaxați sau dansați
✤ Control vocal
Banda luminoasă inteligentă cu LED-uri RGBW WIFI este perfect compatibilă cu Amazon Alexa, Google Home și așa mai departe. Pur și simplu dați o comandă vocală către Alexa sau Google Home Assistant pentru a vă controla dispozitivele.
Asistență service
Operatorul nostru vă va răspunde la informațiile dumneavoastră în termen de 24 de ore! Notă: Vă rugăm să vă asigurați că aveți o conexiune WLAN de 2,4 GHz înainte de a cumpăra. Acest produs nu acceptă rețele Wi-Fi de 5 GHz. Dacă conexiunea eșuează în „modul AP”, vă rugăm să verificați dacă routerul este un WLAN dual band.







